Agent Hunk

  Hunk je v celé sérii považován za nejzáhadnější postavu, Jeho pravé jméno se neví a v několika dílech vystupuje jako zákulisní postava. Hunk působí ve speciálním týmu bezpečnostních složek Umbrella Corporation - U.S.S. Alpha.
  V roce 1996 podstoupil výcvik na Rockford Island, který patřil Umrelle ve výzkumném zařízení. Tento výcvik se mu podařilo úspěšně dokončit podobně jako ostatní mise, v kterých byl nasazený. I proto, že se většinou vracel z misí jako jediný přeživší, je přezdívaný "Mr. Death"
  Roku 1998 dostal úkol vyčistit podzemní laboratoře v Raccoon City a zajistit vzorek G-viru, jehož základem byl virus T. G-virus byl vyvinut vědcem Williamem Birkinem, který nechtěl vzorky Hunkovi předat a byl proto zabit. Před tím, než se tak stalo, se stihl nakazit G-virem a většinu jednotky pozabíjel krom Hunka, který stihl uprchnout.
   Birkin, který rošlapal vzorky G-viru, tím nakazil krysy, které to pak roznesly do zásob pitné vody, z kterých se to dostalo až do Raccoon City. Hunk v Raccoon City uniká na heliportu pomocí pilota zvaného "Lone Wolf", která Hunka vyzvedl a společně odletí.

ZAJÍMAVOST: "Lone Wolf" říká Hunkovi: "Zase vy, pane Smrt? Opět jste přežil jako jediný?"